Bezpieczeństwo na spacerze z psem — smycze, szelki amortyzatory

Będąc właścicielem psa, trzeba dobrać akcesoria dla zwierząt do temperamentu i rasy zwierzęcia. Dla tych, co kochają ruch, intensywne spacery w lesie, czy też biegi z całą pewnością spodobają się uprzęże do biegania, wysięgniki do roweru oraz profesjonalne amortyzatory liny głównej. Pozwalają one na uprawianie każdej aktywności fizycznej bez ryzyka szarpnięcia i tym samym spowodowania wypadku.  W przypadku wyjazdów nad wodę, nad morze, jezioro czy spływ kajakiem warto zaopatrzyć się w kamizelki ratunkowe dla psa. Kapoki są zarazem lekkie, jak i dużej wyporności, w pełni regulowane rzepami, paskami, co sprawia, że dają się w pełni dopasować do ciała psa, uniemożliwiając mu wysunięcie się z kamizelki. Uchwyt na grzbiecie pozwala na szybką reakcję i możliwość wyciągnięcia psa z wody na brzeg lub pokład łódki.

Karma dla zwierząt |  Zachowaj zdrowie zwierząt 

Dbając o zwierzęta domowe, należy zapewnić im zdrową karmę i wygodne legowisko do spania. Dlatego mamy bogatą ofertę karm dla psów oraz kotów, wraz z szeroką ofertą wysokiej jakości suplementów diety. Dopełnieniem produktów do codziennej pielęgnacji zwierząt są przysmaki i zabawki, które pozwalają na zapewnienie pupilom dobrej zabawy czy to wspólnie, czy na czas pozostawania w pracy, czy szkole.

Higiena zwierząt domowych — artykuły do czesania, mycia i masażu

Chcąc zapewnić zdrowy wygląd sierści swoich czworonożnych przyjaciół, trzeba zadbać o właściwą jej pielęgnację. Pomocne w tym celu są szczotki do masażu, grzebienie odkłaczające, czy też szampony do mycia psa lub kota, zróżnicowane swym działaniem. Dostępne są szampony przeciw splątywaniu długiej sierści, łagodzące podrażnienia skóry czy też preparaty regulujące mikroflorę skóry z fitosfingozyną i chlorheksydyną. Dużą popularnością cieszą się szampony dla określonego kolorytu sierści np. do sierści ciemnej, jasnej czy też szampony przeciwłupieżowe.