Kabiny do pomieszczeń użyteczności publicznej

Wszelkiego rodzaju pomieszczenia użyteczności publicznej muszą w sobie łączyć styl z niebywałą wytrzymałością. Takie elementy wyposażenia jak kabiny ustępowe muszą być wykonane z materiałów, na których nie będą widoczne ślady użytkowania mimo upływu czasu, a co więcej będą odporne na akty wandalizmu. Chcesz stworzyć nowoczesne toalety w miejscu publicznych i ogólnodostępnym? Z nami będzie to bajecznie proste. Wśród naszego asortymentu znajdują się różnego rodzaju kabiny ustępowe, które mogą znaleźć zastosowanie dosłownie wszędzie. Od biur, zakładów produkcyjnych, po siłownie, baseny, a nawet przedszkola. 

Szybki montaż i łatwość utrzymania w czystości 

Od kabin sanitarnych wymagamy przede wszystkim tego, żeby zapewniały intymność podczas korzystania z toalety czy prysznica. Ale z punktu widzenia właściciela obiektu, w którym się one znajdą równie istotne jest to, żeby były one łatwe w czyszczeniu i umożliwiały bezproblemowe utrzymanie w należytym stanie. I właśnie takie są kabiny ustępowe od HPL System. Niezależnie od wybranego modelu są one zmywalne, dzięki czemu w kilka chwil jesteśmy w stanie pozbyć się wszelkich zabrudzeń. Kolejną zaletą kabin na nóżkach jest to, że posiadają one wolna przestrzeń między podłogą a drzwiami, co też może być ułatwieniem podczas sprzątania.

Na podkreślenie zasługuje fakt, że kabiny ustępowe mają lekką konstrukcję i są bardzo łatwe w montażu. Tym samym w ciągu kilku godzin toalety mogą być gotowe do tego, żeby zacząć z nich korzystać. W naszej ofercie znajdują się kabiny różnego typu, o różnych wymiarach i z przeznaczeniem do pomieszczeń suchych oraz takich, w których panuje dużą wilgotność. Jeśli masz wątpliwości na jaki rodzaj kabiny się zdecydować, to skontaktuj się z nami, a my chętnie pomożemy i posłużymy radą… Do pomieszczeń, w których muszą zostać zastosowane szczególne względy bezpieczeństwa, możemy wykonać kabiny ustępowe z płyt trudnopalnych. Okucia takich kabin są odporne na działanie chemii, a także uszkodzenia mechaniczne… Wszystkich zainteresowanych kabinami zapraszamy do kontaktu.