Postaw na biel

Biel zawsze jest modna – umiejętnie zastosowana nie tylko rozjaśni i optycznie powiększy wnętrze, ale także doda mu wytworności i elegancji. Białe ściany, meble i dodatki pasują do wnętrz w różnych stylach.

Czystość i harmonia

Biel jest odpowiednia do każdego pomieszczenia – od przedpokoju, przez kuchnię, aż po łazienkę. Jednak sypialnia w bieli prezentuje się wyjątkowo pięknie! Zwłaszcza gdy zestawiona jest z drewnianymi sprzętami i tkaninami w intensywnych barwach. Śnieżnobiałe ściany i taka pościel dają nieodparte wrażenie czystości i harmonii. W jasnym otoczeniu doskonale się prezentują łóżka do sypialni popielate, które będą stanowiły do niego kontrast. Możemy poprzestać na stonowanych  barwach i prócz bieli wprowadzić do sypialni jedynie różne odcienie szarości, albo wręcz przeciwnie – dobrać do tego ponadczasowego koloru wielobarwne dekoracje. Polscy producenci mają w swojej ofercie wiele łóżek tapicerowanych, które dostępne są w wielu kolorach – zarówno jasnych, jak i ciemnych czy intensywnych. Każdy model z pewnością będzie pasował jak ulał do białego wnętrza.

Słoneczne wnętrza

Białe ściany, meble czy dodatki to namiastka słońca. Nie mamy go zbyt wiele w ciągu roku, więc warto rozjaśniać wnętrza na różne sposoby, bo jasne kolory pozwalają nam bardziej optymistycznie patrzeć na świat. Biel i inne jasne kolory to jedna z cech stylu skandynawskiego, który od lat cieszy się niezmienną popularnością. Tak urządzone mieszkanie jest słoneczne, ale też przytulne. Nie powinno w nim zabraknąć miękkich i ciepłych materiałów. Kocyki, poszewki, a nawet dywaniki wykonane z wełny lub włóczki to jeden ze znaków rozpoznawczych tego stylu. Łóżka tapicerowane do sypialni w stylu skandynawskim to bardzo dobry wybór. Sprawiają one, że wnętrza stają się jeszcze bardziej przytulne i sprzyjające relaksowi. Nowoczesne łóżka tapicerowane to meble, które są połączeniem ciekawego designu z wygodą i wysoką jakością. Możemy się zdecydować na łóżko z zagłówkiem lub bez niego, jeżeli stawiamy na minimalizm i prostotę – zawsze uzyskamy efekt godny pozazdroszczenia.