Przelew do Wielkiej Brytanii — czy jest możliwy w tani sposób?

Przelew do Wielkiej Brytanii z Polski po Brexicie w EasySend!

Firma EasySend już od kilku miesięcy przygotowywała się do tego, aby być w 100% sprawną w momencie Brexitu, gdyż był on nieunikniony. Wszystkie ograniczenia i podwyżki opłat nie były zaskoczeniem dla stałych klientów tej instytucji, ponieważ wszystko zostało po staremu. Nadal gwarantowany jest darmowy przelew do Wielkiej Brytanii z Polski w wariancie FAST, który trwa do jednego dnia roboczego. Istnieje również opcja przelewu SuperFAST z realizacją nawet w 10 minut, ale wyłącznie w dni robocze między 8 a 18 czasu polskiego, a opłata wynosi jedynie 15 złotych.

Dlaczego powstała firma EasySend?

Przelew do Wielkiej Brytanii kiedyś mógł stanowić problem, jednak od 2006 roku wszystko stało się prostsze! Została założona przez dwóch Polaków w Irlandii. Chcieli oni ułatwić ludziom życie, zaczynając od organizowania biletów do Polski, przez przesyłanie pieniędzy za granicę aż do załatwiania ubezpieczania. Po pewnym czasie skupili się wyłącznie na przelewach do Polski, ponieważ w tamtych czasach nie było tak wyspecjalizowanych firm i na tego typu usługi było największe zapotrzebowanie. Dzięki sprawnym działaniom polska społeczność w Irlandii im zaufała, co spowodowało większy rozrost firmy EasySend.

Bezpieczeństwo to podstawa w EasySend!

Używają najnowszych protokołów bezpieczeństwa. Od 2006 roku, czyli od samego początku, dbają o spokój i pewność swoich działań, dlatego zaufały im już tysiące klientów. EasySend ma zezwolenie brytyjskiej komisji nadzoru finansowego, czyli FCA (Financial Conduct Authority). Zostało udzielone na podstawie brytyjskiego Rozporządzenia w sprawie usług płatniczych z 2009 r. na świadczenie usług płatniczych (numer: 593364). GeoTrust to jedna z bardziej rozpoznawalnych marek w dziedzinie bezpieczeństwa w internecie, z której korzysta właśnie EasySend. Jest drugim pod względem wielkości wystawcą certyfikatów SSL (CA) na świecie.