Ramki marki Simon Basic

Jeśli chodzi o sprzęt elektroinstalacyjny, a także o różnorodne akcesoria związane z montażem prądu w domu, obecnie na rynku mamy kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt producentów oferujących różnorodne, a także wysokojakościowe produkty. Na tym tle wyróżnia się z pewnością marka Simon oferująca najnowszą linię produkująca: przede wszystkim ramki do kontaktów, czyli serię Basic. Seria ta została stworzona głównie po to, aby dopasować odpowiednie ramki do gniazd lub włączników. W ofercie znajdowały się dotychczas kolory typu: szary, biały, inox i satyna, jednak Marka Simon Basic postanowiła pójść o krok dalej. Co zaoferowała w swoim klientom?

 

Wiele kolorów ramek Simon Basic

 

To, co przede wszystkim wyróżnia ramki marki Simon Basic to fakt, że oferta została znacznie poszerzona na specjalne życzenie klientów. Obecnie przedsiębiorstwo to jest dominującą firmą, która zajmuje się produkcją tak wielu różnorodnych odcieni i barw ramek, które można dopasować do włączników, czy też gniazd Simon. Co ciekawe, w stałej ofercie znajdziemy teraz kolory typu: czekolada, rubin, mahoń, limonka, a także inne odcienie barw podstawowych. Dzięki temu z pewnością dopasujemy odpowiednią ramkę do naszych wnętrz. Być może postawimy na kontrastowe odcienie w pokojach. Dzięki tak dużemu wyborowi, możliwości mamy naprawdę bardzo dużo.

 

Inne produkty

 

Marka Simon Basic wypuściła nie tylko ramki, ale także bardzo wiele produktów, które stanowią element końcowy montażu instalacji elektrycznych. Przedsiębiorstwo to sprzedaje także gniazda, tutaj do wyboru mamy gniazda komputerowe, SAT, internetowe, HDMI. Sprzedaję także włączniki, idealne do zapalania światła. Włączniki dedykowane klatkom schodowym oraz budynków użyteczności publicznej. Marka Simon Basic z pewnością wyróżnia się na tle innych producentów. Jeśli jesteście zainteresowani tego typu produktami, warto zajrzeć na stronę internetową: https://www.igniazdka.pl/pl/c/Kontakt-Simon-Basic/265,  gdzie znajdziecie wszystkie potrzebne produkty marki Simon oraz linii Basic.