Wrocław

Relaks we Wrocławiu

Wielu turystów wybiera się do Wrocławia, by zwiedzać. Jednak są również tacy, którzy odwiedzają stolicę Dolnego Śląska już po raz kolejny i stawiają na aktywność fizyczną lub inne rodzaje relaksu. Niektóre hostele we Wrocławiu oferują swoim gościom dostęp do licznych udogodnień, takich jak sauna, siłownia czy masaż. Oprócz tego sam Wrocław zapewnia turystom wiele miejsc, w których można odpocząć.

Aquapark we Wrocławiu

Miłośnicy basenów poczują się tu jak ryby w wodzie! Ogromne zjeżdżalnie, odprężające jacuzzi czy niesamowite baseny z falami to atrakcje, które spodobają się całej rodzinie – dzieciom, dorosłym oraz seniorom. We wrocławskim aquaparku możesz również skorzystać z oferty saunarium oraz siłowni. Wizyta w aquaparku to okazja, by aktywnie spędzić czas, a przy tym odpocząć i świetnie się bawić. Idealna opcja zarówno na upały, jak i mrozy.

Ogród zoologiczny

Jeśli kochasz zwierzęta, w twoim programie dnia nie może zabraknąć wizyty we wrocławskim ogrodzie zoologicznym. W ZOO odbywają się pokazowe karmienia zwierząt, które są dużą atrakcją dla dzieci, a w sezonie letnim najmłodsi w wieku 2-10 lat mogą skorzystać z niezapomnianej przejażdżki na kucach szetlandzkich. Wrocławskie ZOO składa się z 12 pawilonów tematycznych, w tym ze słynnego afrykarium prezentującego życiodajne wody Afryki, takie jak rafa koralowa Morza Czerwonego czy hipopotamy nilowe. Aby nie tracić czasu na stanie w kolejce, kup bilet przez internet na stronie ogrodu zoologicznego.

Kino Nowe Horyzonty

Jeśli cenisz sobie odpoczynek zarówno dla ciała, jak i ducha, wybierz się na seans w słynnym wrocławskim kinie Nowe Horyzonty. W klimatyzowanej sali odpoczniesz od uciążliwych upałów, a zimą uchronisz się przed mrozem. Wrocławskie kino słynie z pokazywania filmów artystycznych, dlatego znajdziesz tu znacznie ciekawszą ofertę seansów niż w popularnych sieciówkach.

Odpoczynek w hostelu

Niektórzy przyjeżdżają do hostelu, zostawiają swoje rzeczy i ruszają w miasto, wracając dopiero nad ranem. Inni cenią sobie hotelowy spokój i udogodnienia oferowane przez miejsce, w którym rezerwują nocleg. Tym drugim z pewnością przypadną do gustu oferty aparthosteli, takich jak Night o’clock, które zapewniają swoim gościom przestronne apartamenty z kuchnią i łazienką oraz dostęp do siłowni, sauny i solarium. Hostel Night o’clock ma w swojej ofercie również masaże odprężające i rehabilitacyjne, z których mogą korzystać goście zmęczeni podróżą lub zwiedzaniem.