Sale konferencyjne Katowice – na szkolenia i eventy branżowe

Hotel Gorzkowski oferuje dopracowaną profesjonalną powierzchnię bankietowo–konferencyjną o powierzchni blisko 700 m2. Do dyspozycji organizatorów imprez dostępne są sale przeznaczone na wydarzenia dla 150 do przeszło 500 uczestników. Większa przestrzeń może być elastycznie komponowana tak, aby można było równolegle prowadzić kilka mniejszych seminariów, szkoleń czy spotkań. Otoczenie Hotelu Gorzkowski pozwala również na organizację wydarzeń w plenerze. 

 

Kompleks konferencyjno-bankietowy jest wyposażony we wszystkie profesjonalne udogodnienia, które są wykorzystywane do prowadzenia tego typu wydarzeń. Wszystkie sale są klimatyzowane i wyposażone w wydajny nowoczesny system nagłośnienia, mikrofony, ekrany i projektory. Nasz obiekt spełnia obowiązujące wymogi bezpieczeństwa i jest przystosowany do organizacji imprez firmowych w zgodzie z wytycznymi dotyczącymi konieczności utrzymania społecznego dystansu i reżimu sanitarnego.

 

Sale na konferencje, przestrzeń do odpoczynku i networkingu

 

Warto pamiętać, że każda impreza firmowa czy branżowe wydarzenie w końcu przechodzi w fazę mniej formalną. Sale konferencyjne hotelu Gorzkowski to doskonałe miejsce do organizacji takich właśnie imprez. W obiekcie znajdują się liczne udogodnienia i atrakcje, które umożliwiają zorganizowanie atrakcyjnych spotkań i wykreowanie komfortowej przestrzeni do kuluarowych rozmów. Co więcej, zaproszeni mogą skorzystać z ofert noclegowej naszego kameralnego Hotelu, rewelacyjnej restauracji, SPA i strefy relaksu. 

 

Ponadto, jest możliwość zorganizowania szybkiego turnieju na symulatorze do gry w golfa lub degustacji prawdziwych cygar. Podsumowując, Hotel Gorzkowski to rewelacyjne sale konferencyjne, które można łatwo dostosować do wielkości i charakteru wydarzenia. Oprócz tego, obszerny teren wokół hotelu, przestronny parking i pięknie utrzymany park to dodatkowa przestrzeń, z której można skorzystać zarówno latem, jak i zimą.