Sezon ślubny 2022 – najmodniejsze suknie sezonu

Choć sezon ślubny 2022 pomału dobiega końca, postanowiliśmy zwrócić uwagę na coś, czego na ślubnym kobiercu nie może zabraknąć tj. suknia ślubna 2022! Jeśli ten ważny dzień jest jeszcze przed Tobą i zastanawiasz się co wybierały panny młode w tym sezonie, zostań z nami do końca artykułu i dowiedz się na co zwrócić uwagę podczas poszukiwań sukni ślubnej! 

Suknia ślubna 2022 – modele, które królowały w tym sezonie

Idealna suknia ślubna 2022 według światowych projektantów mody, stworzona została zgodnie z zasadą im więcej, tym lepiej. Więcej tiulu, koronek, ozdobnych kamieni, srebrzystych nitek na materiale i wiele, wiele innych rozwiązań, dzięki którym panny młode mogły poczuć się jak prawdziwe księżniczki. W przypadku polskiej mody ślubnej, większość obecnych trendów jest doskonale znana wszystkim tym, którzy z modą ślubną są mocno związani. Po mimo upływu czasu, na polskich ślubnych kobiercach, wciąż królują długie ozdobne rękawy oraz tiulowe warstwy. Rękawy w sukni ślubnej są elementem, który dodaje całej stylizacji dodatkowej szczypty elegancji oraz ekstrawagancji. W sezonie ślubnym 2022 projektanci do stworzenia rękawów w sukniach ślubnych wykorzystali koronki, tiule, a nawet wprowadzili rozwiązanie takie jak bufiaste rękawy, które w każdej chwili mogły zostać skrócone według uznania panny młodej. Z kolei warstwy tiulu, które najczęściej wykorzystuje się do stworzenia obszernego dołu sukni ślubnej, to obecnie totalny must have. Połączenie gorsetowej góry z rozłożystym, tiulowym dołem to sposób na podkreślenie swoich atutów oraz zakrycie niedoskonałości! 

Jak wybrać idealną suknie ślubną? 

Wybór tej jedynej i wyjątkowej suknia ślubna 2022, może przyprawić przyszłą pannę młodą o prawdziwy zawrót głowy. Nic w tym dziwnego, ponieważ możliwości jest wiele, przez co podjęcie ostatecznej decyzji jest niezwykle trudne. Poszukując idealną suknie ślubną musimy zwrócić uwagę przede wszystkim na to, aby była ona odpowiednio dopasowana do kształtu figury panny młodej. Panie o nieco bardziej zaokrąglonych kształtach nie powinny decydować się na kroje, które optycznie poszerzą ich sylwetkę, natomiast panie posiadające figurę w kształcie trójkąta, najlepiej zaprezentują się w księżniczce wzbogaconej w delikatne rękawy.