W jakich branżach znajdzie zastosowanie namiot magazynowy?

Jesteś właścicielem firmy, która nieustannie się rozwija i potrzebuje miejsca na produkty i sprzęt? Wiemy, że wynajęcie magazynu jest bardzo kosztowne i nie zawsze opłacalne. Dlatego warto zdecydować się na namiot magazynowy! O jego zaletach i właściwościach opowiemy w artykule!

 

Dlaczego warto zainwestować w namiot magazynowy?

 

Namiot magazynowy to doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy nie mogą sobie pozwolić na dodatkowe koszty związane z wynajmem prawdziwego magazynu. Hala namiotowa stanowi świetną alternatywę dla magazynu ze względu na cenę i równie profesjonale możliwości przechowywania towarów, sprzętów i maszyn. W namiocie bez problemu można magazynować i zabezpieczać swoje mienie. Co więcej, jeśli hala spełni wymogi, nic nie stoi na przeszkodzie, aby pod jej dachem rozpocząć produkcję.

 

Czy wyróżnia się wysokiej jakości namiot magazynowy?

 

Nasi specjaliści wykonują na indywidualne zamówienie klienta projekt hali namiotowej. Optymalne miejsce do przechowywania towarów i sprzętów powstaje dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych ekspertów. Finalnie, produkt przekazywany przez nas spełnia oczekiwania klienta w 100%. Oferowane przez polhal.pl namioty posiadają parametry bardzo zbliżone do hal wykonanych ze stali. Z czego zbudowane są namioty? Konstrukcja jest stalowa. Na jej długości i szerokości zostaje nałożony materiał. Tutaj swoje zastosowanie ma atestowana plandeka. A ściany wewnątrz hali tworzone są z prawidłowo przygotowanej blachy trapezowej lub plandeki. Dużym udogodnieniem jest fakt, że w zależności od oczekiwań zleceniodawcy namioty magazynowe mogą zostać dodatkowo ocieplone warstwą izolacyjną lub tez odwrotnie – hale są pozbawione ocieplenia. Do ocieplenia wykorzystuje się najczęściej płytę wielowarstwową. Zaleta hal namiotowych jest ich mobilność. Jeżeli zajdzie potrzeba przeniesienia namiotu, właściciel po prostu go składa i przewozi w inne miejsce. Więcej o zaletach i możliwościach wykorzystania namiotów magazynowych możecie przeczytać tutaj www.polhal.pl/pl/namioty-magazynowe. 

 

W jaki sposób można wykorzystać hale namiotowe? 

 

Zamówienia na namioty magazynowe najchętniej zlecają przedsiębiorcy, aby bezpiecznie i komfortowo przechowywać sprzęt. Co ważne, hale prócz funkcji tradycyjnego magazynu pełnią rolę całorocznych dojarni, sortowni, a nawet stodoły. Niektórzy przedsiębiorcy wykorzystują je jako zadaszenie parkingu. Produktem mogą zainteresować się wszystkie osoby, które potrzebują dodatkowego miejsca. Bardzo ważną informację stanowi fakt, że w przypadku chęci posiadania namiotu nie są potrzebne pozwolenia.