Wahadełka i ich niezwykła moc

Rozterki miłosne, problemy finansowe, niesatysfakcjonująca praca czy pojawienie się choroby często sprawiają, że w głowie rodzi się mnóstwo pytań, na które nie można znaleźć odpowiedzi. W takiej sytuacji warto sięgnąć po wahadełko, które służy do odczytów na skalach astralnych. Zawarta w nich móc pozwala nawiązać kontakt z otaczającą energią i tym sposobem uzyskać odpowiedź na wiele nurtujących pytań. 

Praca z wahadełkiem

Zanim zaczniemy pracę z wahadełkiem i będziemy chcieli poznać odpowiedzi na różne pytania, najpierw kluczowe jest to, żeby się wyciszyć i oczyścić ze złej energii. Bo kiedy targają nami intensywne emocje, wtedy wahadełko może mieć problem z odczytaniem energii. Warto też dodać, że można go używać zarówno wtedy, gdy chce się uzyskać informacje względem własnej osoby, jak i innych. Przykładowo, doświadczony radiesteta może dokonać analizy psychometrycznej, w trakcie której dowie się o wieku duszy czy stanie czakr. Zdarza się, że moc, jaką mają wahadełka, bywa wykorzystywana również w medycynie i kryminalistyce. Jeśli chodzi o wydział kryminalny, to może się on zwrócić o pomoc do radiestety w związku z zaginionymi, którzy są poszukiwani. Przed zadaniem pytania, najpierw trzeba wahadełko zaprogramować. W tym celu należy usiąść wygodnie, odpowiednio złapać wahadło kciukiem i palcem wskazującym, a następnie przez minutę kręcić kółka zgodnie z ruchem wskazówek zegara, równocześnie powtarzając słowo „tak”. Później kręcimy w odwrotną stronę, wypowiadając przy tym słowo „nie”. Dzięki temu, gdy zadamy pytanie, wahadełko będzie mogło odpowiedzieć twierdząco lub przecząco. Bywa, że wahadło zmienia kierunki i nie jest w stanie dać jednoznacznej odpowiedzi. Wtedy warto powtórzyć pytanie po kilku dniach, wtedy sprawa może stać się już jasna. 

Wybór wahadła 

W sklepie internetowym popko.pl znajduje się duży wybór wahadełek. Od tych ładowanych i pozłacanych, przez wahadła duchowe – kamień przemiany, aż po wahadła złote lub srebrne z kulą i łańcuszkiem. Wybór konkretnego modelu powinien być podyktowany intuicją. Bez względu na to, jakie wahadełko zostanie zamówione, to przed wysyłką, indywidualnie pod zamawiającego, zostanie naładowane przez Zbigniewa Jana Popko.