Postaw na wysokiej klasy materiały wyłącznie od firmy Ariane! Przekonaj się sama lub sam już dziś!

Porcelanowe szare filiżanki Ariane o pojemności 450 ml – świetny dodatek w Twojej zastawie stołowej!

 

Porcelanowe szare filiżanki Ariane o pojemności 450 ml reprezentują niezobowiązującą serię Artisan Pebble. Dzięki swojemu wyglądowi znajdą zastosowanie na każdym stole. Wykonane zostały z szarej porcelany z delikatnym karbowaniem, co szczególnie cechuje się delikatnym i niebanalnym urokiem. Tego typu filiżanki Ariane nadają się idealnie do różnego rodzaju restauracji, hoteli czy innych lokali gastronomicznych. Sprawdzą się również w wielu gospodarstwach domowych. Naczynie pakowane po 6 sztuk, jednak cena podana na stronie internetowej dotyczy wyłącznie jednej sztuki.

Porcelanowa filiżanka sztaplowana o pojemności 90 ml – ponadczasowy wygląd oraz niespotykanie wysoka jakość!

Filiżanki Ariane sztaplowane o pojemności 90 ml to reprezentantki szerokiej serii Prime. W wygląd tego produktu zamieszany był Mikaeli Dorfel, co sprawia, że wyglądają one ponadczasowo i finezyjnie. Filiżanka sztaplowana z białej porcelany od firmy Ariane jest przeznaczona do każdej restauracji à la carte, a także każdego hotelu, które chcą serwować swoje napoje w nowoczesnej formie. Te filiżanki Ariane są dystrybuowane na terenie Polski przez Dajar HoReCa, której sklep Gatromania.pl jest oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia restauracyjno-hotelowego.

Z jakiego powodu warto zrobić zakupy w sklepie internetowym Gastromania.pl? Sprawdź już dziś!

Fachowy i bezkonkurencyjny sklep Gastromania.pl ceni sobie zadowolenie klientów i klientek, dlatego współpracuje wyłącznie z producentami, których produkty są lubiane i doceniane na całym świecie. Asortyment dostępny na ich stronie internetowej jest dokładnie sprawdzony i przetestowany. Nie mogą pozwolić sobie na produkty słabej jakości, ponieważ zdają sobie sprawę z tego, jak ważne jest do dla właścicielek i właścicieli lokali gastronomicznych.